Beton Kesim Borçka

Artvin Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Borçka için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Borçka bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Artvin şubemiz ile Borçka bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Borçka Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Borçka hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Borçka Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Borçka ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Artvin ve  Ardanuç, Arhavi, Merkez, Borçka, Hopa, Şavşat, Yusufeli, Murgul olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Borçka hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Borçka İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Borçka

Artvin Borçka bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Borçka tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Borçka Kimyasal Ankraj

Artvin ili Borçka Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Borçka için hizmetinizdeyiz.

Borçka Karot Kesme

Borçka için Artvin Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Borçka için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Borçka Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Borçka'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Artvin ilindeki şubemiz ile Borçka bölgesine kadar taşımaktayız.

Borçka Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Artvin ve Borçka bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Borçka için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Borçka Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Borçka bölgesinde yapan firmamız, Artvin şubesi ile Borçka tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Borçka Bina Yıkımı

Artvin ve Borçka bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Borçka halkının hizmetindeyiz.

Borçka Beton Kırma

Beton Kırma Borçka ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Borçka için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Borçka Beton Kesme

Beton Kesme Borçka olarak, Borçka ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Borçka Beton Delme

Borçka için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Borçka ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Borçka

Artvin şubemiz ile Borçka ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Borçka civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Borçka

Artvin Borçka tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Borçka civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Borçka

Borçka karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Artvin (betondelme) Borçka için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Artvin İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller