Beton Kesim Aksu

Isparta Beton kesimi Firmamız Beton kesme alanında Aksu için Beton kesme, hidroik kesme işlemini Aksu bölgesinde tamamen kontrollü yapılmasını kapsar.

Isparta şubemiz ile Aksu bölgesinde hizmet vermekteyiz. Beton Kesimi Demir donatılı ve donatısız yatay – dikey ve düşey 45º – 90º – 180º lik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli beton kesme makinesidir. Genel olarak betonarme perde beton ve döşemi kesiminde kullanılan bir sistemdir. Özel dizayn edilmiş bir rayın üzerinde hareket eden kesici üniteye bağlı testerenin hareketinden yararlanılarak hamle yapabilmektedir. Aksu Hidrolik kesme makinesi ile proje değişikliklerinde, tadilat onarım veya unutulmuş kapı, pencere ve asansör boşluklarının kesilmesi de kullanılır.


Hidrolik kesme makinesi kumandalı bir sitem olup el değmeden uzaktan demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, Aksu hasarsız tahribatsız sulu, hidrolik raylı bir sistemdir. Zaman tasarrufu etmenizi sağlar işinizi hızlı çözüme kavuşturur.

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki betonu düzgün bir şekilde içerisindeki yapı ile birlikte kesilerek kaldırabilirsiniz. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Beton kalınlığı 100 cm ye kadar kesme işlemi yapabilen makineler vardır her geçen gün teknoloji bünyesinde ilerlemektedir.

Testere çapları: Q 20 den Q2000e kadar bulunmaktadır. Aksu Elmaslı karot kesme sisteminin hidrolik aşamasıdır;

Avantajları
• Rayın monte edilme yönüne göre raya paralel olarak kesim yapar. 
• Perde, döşeme, kolon, kiriş gibi betonarme yapıların üzerinde sıkça kullanılmaktadır. 
• En önemli avantajları kesilen yerde ve alanda tadilata gerek yoktur. 
• Sıfır vibrasyon ile kesim yapılması kalan betonarmede çatlaklar oluşmamasını sağlar. 
• Klasik yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Özel Beton Kesim
Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır. Beton kesiminde en gelişmiş uygulamalardan olan hidrolik kesim uygulaması beton kesme işlerinde çok sık kullanılan ve çözüm üretilebilen bir kesim makinesidir. Hidrolik kesim makinesi; raylı üzerinde ileri ve geri hareketlerine sahip hidrolik testere ile rayın kesim yapılacak alana sabitlenmesi ile yapılan bir sistemdir.

Aksu ilçesinde Zirve Karot Beton kesme firmamız kaliteden taviz vermeyen çalışma anlayışı çerçevesinde, edindiği tecrübelerle çalıştırdığı taşeron firmalar sayesinde Isparta ve  Merkez, Atabey, Keçiborlu, Eğirdir, Gelendost, Sinirkent, Uluborlu, Yalvaç, Aksu, Gönen, Bademli olmak üzere 81 ilde çözüm ortağı olarak müşterilerine hizmet sunmaktır.

Bütün beton vb alanlarda yapılabilmesi mümkündür. Hidrolik kesim makineleri uzaktan kumanda ile çalışması sebebiyle kesim elemanı için son derece güvenli bir sistemdir. Elmas kaynaklı testere ile Aksu hidrolik kesim makineleri 100 cm derinliğe kadar kesim yapabilmektedir. Kapı, pencere, duvar ve herhangi bir beton kesiminde kullanılmaktadır.

Titreşimsiz ve tahribatsız kesim yapan hidrolik kesim uygulaması kesim uygulamalarında en iyi yöntemlerden biridir.

Aksu İlçesindeki Diğer Hizmetlerimiz

Karot Delme Aksu

Isparta Aksu bölgesine hizmet ulaştıran, Çalışma azminin tükenmediği firmamız Zirve Karot, Aksu tarafında sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Aksu Kimyasal Ankraj

Isparta ili Aksu Filiz ekme ankraj uygulamarında kullanılan malzemenin kalitesi ve temiz işçilik dahilinde çekme testini yapıp Aksu için hizmetinizdeyiz.

Aksu Karot Kesme

Aksu için Isparta Karot, beton delme, beton kesme elmaslı kesim sistemlerinde son teknoloji makineler ile Aksu için 0532 540 0389 hattı hizmetinizde.

Aksu Halatlı Tel Kesme

Halatlı tel kesme son teknolojinin bir ürünüdür. Aksu'e kadar uzanan hizmet. Bu teknoloji Isparta ilindeki şubemiz ile Aksu bölgesine kadar taşımaktayız.

Aksu Filiz Ekimi Ankraj

Filiz ekme, ankraj ve filiz ekimi uygulamalarında Isparta ve Aksu bölgesinde, kimyasal ankraj uygulamasında Aksu için ücretsiz keşif yapmaktayız.

Aksu Derz Kesimi

Derz kesme ve derz kesimi uygulamasını Aksu bölgesinde yapan firmamız, Isparta şubesi ile Aksu tarafında sektörün sağ kolu olmaktan gurur duymaktadır.

Aksu Bina Yıkımı

Isparta ve Aksu bölgesinde, Bina yıkımı yanlış yöntemlerle yapılmaktadır. Bina yıkım konusunda doğru sistemi kullanılarak Aksu halkının hizmetindeyiz.

Aksu Beton Kırma

Beton Kırma Aksu ve civarında, elektro kırıcılar ve hidrolik ünite ile sessiz kırım ön planda tutularak Aksu için 24 saat çalışma esaslı hizmetinizdeyiz.

Aksu Beton Kesme

Beton Kesme Aksu olarak, Aksu ve civarı beton kesimi ve elmaslı tel kesme sistemlerinin yanı sıra karot çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Aksu Beton Delme

Aksu için beton delme kesme hizmetinde fiyatlarımızın her zaman uygun olduğunu iddia ediyoruz. Aksu ve civarında bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Aksu

Isparta şubemiz ile Aksu ilçesinde şüphesiz en doğru tercihiz. Aldığımız her projede Aksu civarında 24 saat sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Beton Kesme Aksu

Isparta Aksu tarafında dürüst, kaliteli, etik ve ahlaklı bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, Aksu civarı olumlu dönüşler almanın mutluluğunu yaşıyoruz

Beton Delme Aksu

Aksu karot beton delme konusunda Q20-01000 çap H-7000'e kadar tek seferde delme yapmaktayız, Isparta (betondelme) Aksu için ücretsiz keşif isteyiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Isparta İlçeleri

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller